Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 18:14
Reklama

Ksiądz Jan Barth z parafii w Izbicku obchodził jubileusz święceń kapłańskich

Ksiądz Jan Barth obchodził niedawno 45. rocznicę święceń kapłańskich. Proboszczem w parafii Świętego Jana Chrzciciela w Izbicku jest już 26 lat.
Ksiądz Jan Barth z parafii w Izbicku obchodził jubileusz święceń kapłańskich
Autor: Archiwum

Parafianie postrzegają ks. Jana Bartha go jako skromnego, pobożnego i bardzo pracowitego kapłana.

- Potrafi godzinami na klęczkach przed ołtarzem wypraszać łaski dla swoich parafian. Troszczy się o nasze kościoły, które bez przerwy potrzebują remontów - mówią.

W podziękowaniu za lata posługi kapłańskiej podczas jubileuszowej mszy św. kwiaty i podziękowanie na ręce proboszcza złożyli ministranci, dzieci Maryi oraz rada parafialna w imieniu parafian.

Księdzu proboszczowi wielu potrzebnych łask Bożych, zdrowia i dużo siły w posłudze kapłańskiej życzą parafianie.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
zachmurzenie duże

Temperatura: 18°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama