Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 17:42
Reklama

Postępuje remont urzędu w Izbicku. To największa inwestycja w tym roku w gminie

Budynek pochodzi z końca lat siedemdziesiątych, to pierwszy tak duży remont tego obiektu. Zakres prac obejmuje m.in. wymianę wszystkich instalacji, gruntowną modernizację pomieszczeń i ocieplenie budynku.
Postępuje remont urzędu w Izbicku. To największa inwestycja w tym roku w gminie

„Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Izbicku przy ul. Powstańców Śląskich 12-16” - tak oficjalnie nazywa się prowadzone zadanie, na które gmina uzyskała wsparcie z rządowego funduszu Polski Ład. Koszt całej inwestycji to ponad 3 mln zł, z czego rządowa datacja wynosi 2,5 mln zł.

- Obsługa interesantów odbywa się cały czas. Obecnie zakończył się remont budynku na parterze i rozpocznie się remont pierwszego piętra. Staramy się, aby planowane poszczególne prace nie wpływały na naszą pracę, a wszyscy nasi mieszkańcy mogli bez problemu załatwić swoje sprawy - wyjaśnia wójt Brygida Pytel.

Jak do tej pory nie ma żadnych opóźnień, zostały już wymienione instalacje. Z początkiem sierpnia rozpocznie się remont wynajmowanych pomieszczeń znajdujących się w sąsiedztwie głównego budynku. Cała inwestycja ma się zakończyć do 15 grudnia 2022 roku.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Gdzie są ekolodzy i zieloni jak ich nie opłaca to siedzą cicho skandal. Ocieplanie klimatu emisja dwutlenku to jest temat a las to nie ważnyData dodania komentarza: 17.08.2022, 14:11Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: DzmTreść komentarza: No firma spyta to w czepku rodzona zaczęła od remontu stawu który po roku czasu się rozpadać zaczął a teraz to połowa strzelec jest w jego rękach i większość przetarguw on wygrywa terazData dodania komentarza: 17.08.2022, 13:00Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Pamiętajmy o tym, że drzewa pochodzą z lasu. Ludzie chcą mieć panele, drewniane deski, meble - pani Agnieszko, ludzie krzyczą, że chcą mieć las, a nie panele, proszę nie przeinaczać, co z tego, że zrzucicie odpowiedzialność na ministra, który zatwierdzi plan, wszyscy dobrze wiedzą, że minister potrzebuje na 500+, węgiel+ i chrust+, podpisze wszystko, żeby kasę odstać, a o las niech się troszczą następni...Data dodania komentarza: 17.08.2022, 12:09Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama