Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 16 maja 2022 17:08
Reklama

Pijany zatrzymał się na drzewie

Pijany zatrzymał się na drzewie
Pijany kierowca stracił panowanie nad autem i wylądował w lesie. Dobrze, że nikt inny nie ucierpiał
Autor: KPP Strzelce Opolskie

W jeden z przedświątecznych weekendów na drodze między Wierchlesiem a Zawadzkiem z drogi wypadła toyota kombi. Auto zatrzymało się na drzewie. Po przyjeździe na miejsce policji okazało się, że kierujący pojazdem 50-latek był nietrzeźwy. Miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierowca na szczęście był jedynym poszkodowanym w wypadku. Karetka zabrała go do szpitala. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat. Pijany kierowca musi się liczyć również z kara finansową. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Melunia/Fetunia 14.05.2022 22:12
HD udhdhf Hobbit pustkowie to nie jest to bardzo dobry kontakt i dojazd na miejsce tak jest i nie tylko i kolczyki z białego i czerwonego krzyża w domu po 21 to to że u nas też 21:37 to że u mnie w tym roku nie będzie w stanie idealnym stanie technicznym oferuje najwyższą jakością wykonania w to co się stało tu jest nie tylko i Gessler poprowadzi polską edycję programu gry na PC w domu rodziców w tym temacie ale to y

Mela 14.05.2022 22:09
Aha

ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama
ReklamaHelios
ReklamaIntermarche
ReklamaProjekt -raeume
Reklama