Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 16 maja 2022 17:10
Reklama

Po Strzelcach grasuje zboczeniec!

Po Strzelcach grasuje zboczeniec!

Moja 12-letnia córka szła w środę, 22 stycznia, około 13.00, ulicą Matejki w Strzelcach Opolskich. Zatrzymał się przy niej samochód, w środku był tylko kierowca. Mężczyzna zapytał się córki, czy powie mu, jak dojechać do Jemielnicy - opowiada mieszkanka Strzelec, która zgłosiła się do naszej redakcji. - Kiedy go pokierowała, zapytał, czy chce 50 zł. Myślała, że to za udzielenie informacji. Powiedziała, że nie chce. Wtedy on powiedział, że ma podejść do samochodu. Widziała jego ręce, które wykonywały ruch jakby się masturbował... w tym momencie zadzwonił jej telefon. Mężczyzna się spłoszył, wrzucił wsteczny i odjechał - dodaje.

Do zdarzenia doszło blisko skrzyżowania z ul. Habryki. Dziewczynka zapamiętała, że samochód był ciemnogranatowy, prawdopodobnie typu kombi. Sprawa została zgłoszona na policję. Jak powiedziała nam Paulina Porada z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, informacja została przekazana patrolom, funkcjonariuszom kryminalnym i prewencji, policjanci będą też sprawdzać monitoring. Nie było innych zgłoszeń o podobnym charakterze, to z Matejki było incydentalne.

- Cieszę się, że córce nic się nie stało. Już od małego mówiłam jej, że jak ktoś ją zaczepi na ulicy, to ma być ostrożna. Może mężczyzna chciał jej dać pieniądze, bo gdyby wyciągnęła rękę, to by ją złapał i wciągnął do samochodu. Strach pomyśleć, co mogłoby się stać - dodaje mama dziewczynki i ostrzega innych rodziców. - Uważajcie na swoje pociechy. Od znajomych słyszałam, że podobny mężczyzna już wcześniej zaczepiał inne dzieci, ale nikt tego nie zgłosił na policję. Ja nie mogę tak tego zostawić. Może ktoś widział tego dnia podobny samochód w tamtym rejonie albo ma zamontowany monitoring. Proszę o pomoc - dodaje strzelczanka.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Patrycja Kasia 31.01.2020 20:11
Policja niestety nie zrobi nic sama osobiście byłam świadkiem napadu gdzie mężczyzna na tle seksualnym napadł kobietę ratowałam ja głośno krzycząc i zadzwoniłam na policję która oczywiście przyjechała ale nic nie zrobili kobietę odwieźli do domu mnie zostawili sama i tyle o tym słyszałam pozdrawiam strzelecka policję

Kaśkosz Sławomir 28.01.2020 13:54
Nawet jusz dzieci nie są bezpieczne

On 28.01.2020 15:15
Poprawna polszczyzna juSZ też nie jest bezpieczna

Lukasz wachholz 28.01.2020 10:05
To jest istna komedia mieszkaniec strzelec op.

ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama
ReklamaHelios
ReklamaIntermarche
ReklamaProjekt -raeume
Reklama